Czy można filtrować wodę z innego ujęcia niż wodociąg?

filtr dafi
Jaka jest ważność nierozpakowanego filtra?
Wrzesień 11, 2019
Czy można filtrować wodę z innego ujęcia niż wodociąg

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy można filtrować wodę z innego ujęcie aniżeli wodociąg. Odpowiedź na to pytanie brzmi – nie, z uwagi na to, iż butelka filtrująca została stworzona specjalnie do wody kranowej. Z tego też względu, ma ona za zadanie usuwanie typowych zanieczyszczeń wody kranowej, które mogą się w niej pojawić. Butelka filtrująca firmy Dafi rewelacyjnie radzi sobie na przykład z redukcją chloru, który posiada negatywny wpływ zarówno na smak, jak i zapach wody.

Kiedy butelka firmy Dafi się przydaje?

Zauważmy, iż codzienne nawadnianie się właściwą ilością wody to niezwykle ważna kwestia. Jednakże noszenie przy sobie litrowej bądź też półtoralitrowej butelki z wodą zazwyczaj jest dla nas niewygodne. Z kolei małą butelkę zwykle szybko się wypija i po chwili musimy udać się do sklepu po kolejną. Butelka filtrująca firmy Dafi z pewnością przyda się w sytuacjach, kiedy chcemy zachować komfort posiadania butelki, która zajmuje niewiele miejsca, jest lekka, a także posiada możliwość uzupełnienia wody w niemal każdym momencie. Warto dodać, iż butelka firmy Dafi rewelacyjnie wręcz sprawdzi się na siłowni, a także w podróży bądź też w innych miejscach, w których będziemy mieć dostęp do bieżącej wody.

Jak korzystać z butelki filtrującej Dafi?

Należy podkreślić, iż korzystanie z butelki filtrującej jest niezwykle proste. Żeby zacząć korzystać z tejże butelki trzeba odkręcić jej górną część z ustnikiem, a następnie wyciągnąć filtr, nalać wody z kranu, po czym włożyć filtr oraz zakręcić butelkę. Trzeba jednak pamiętać, żeby przed pierwszym użyciem butelki umyć wodą zarówno samą butelkę, jak i ustnik oraz filtr. Producent butelki, firma Dafi, podaje jej żywotność jako 900 filtrowań, a więc 450 litrów. Można więc śmiało stwierdzić, że jej żywotność jest naprawdę duża. Reasumując, każdy z nas powinien posiadać taką właśnie butelkę filtrującą, gdyż jest ona niezwykle poręczna, a co najważniejsze – zawsze będziemy mieć przy sobie wodę do picia.